Môj príbeh

Dizajn je moja vášeň už odmalička. Vyštudovala som odevný dizajn v Trenčíne, no po čase ma to začalo ťahať k interiérom. Dnes ponúkam služby v oblasti interiérového dizajnu a pomáham ľuďom vytvoriť ich vysnívaný domov. Vystupujem pod značkou Petra Čásarová-Dizajn s nádychom vidieka. Milujem to kúzlo ako sa po malých zmenách zmení atmosféra priestoru. Aj malé zmeny dokážu veľký rozdiel. Rada kladiem dôraz na detaily, ktoré vdýchnu priestoru dušu a osobitý štýl. Mám rada farby, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života a práve oni majú veľký vplyv na naše nálady a pocity. Vo svojich návrhoch používam čisté línie a doplnky oblých tvarov, modernosť, udržateľnosť a prírodné materiály, ktoré
rada kombinujem s neutrálnymi farbami. Dá sa povedať, že preferujem dizajn v monochromatických farbách. Interiéry
tak pôsobia nadčasovo a útulne. 
Rada dekorujem priestor prírodnými textíliami a pampovými trávami. No predovšetkým navrhujem bývanie na mieru
pre Vás a vždy sa snažím vyhovieť vašim predstavám a požiadavkám, ktoré skombinujem so svojím štýlom. Je dôležité, aby ste mali svoj domov šitý na mieru a cítili sa v ňom dobre. Pri vytváraní vašich návrhov s vami intenzívne komunikujem po celý čas a výsledkom našej spolupráce je Váš vysnívaný interiér s funkčným a nadčasovým dizajnom.  

Môj príbeh

Dizajn je moja vášeň už odmalička. Vyštudovala som odevný dizajn v Trenčíne, no po čase ma to začalo ťahať k interiérom. Dnes ponúkam služby v oblasti interiérového dizajnu a pomáham ľuďom vytvoriť ich vysnívaný domov. Vystupujem pod značkou Petra Čásarová-Dizajn s nádychom vidieka. Milujem to kúzlo ako sa po malých zmenách zmení atmosféra priestoru. Aj malé zmeny dokážu veľký rozdiel. Rada kladiem dôraz na detaily, ktoré vdýchnu priestoru dušu a osobitý štýl. Milujem farby, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života a práve oni majú veľký vplyv na naše nálady a pocity. Je dôležité aby ste mali svoj domov šitý na mieru a cítili sa v ňom dobre. Pri vytváraní vašich návrhov s vami intenzívne komunikujem po celý čas a záleží mi na tom, aby som porozumela vašim predstavám a požiadavkám. Výsledkom našej spolupráce je Váš vysnívaný ineriér s funkčným a nadčasovým dizajnom.