web (297 × 210 px) (Fotokniha (na šírku)) (6)

Návrh interiéru

Postup našej spolupráce v skratke…

Začiatok našej spolupráce

Na začiatku našej spolupráce spolu komunikujeme o vašich požiadavkách a predstavách interiéru. Mojou zásadou je, že dobrá komunikácia vytvára dobré vzťahy a to je základ funkčného a nadčasového dizajnu. Ak sa rozhodnete pre spoluprácu, budem potrebovať od vás súčasný pôdorys domu/bytu, podla možností fotky súčasného stavu a vaše inšpirácie, predstavy o budúcom interiéri. Pri vytváraní vašich návrhov s vami intenzívne komunikujem po celý čas a záleží mi na tom, aby som porozumela vašim predstavám a požiadavkám. Vyberiem pre vás materiály a zladím farebnosť priestoru s vašou predstavou. Navrhnem zariaďovacie prvky a nábytok. Je pre mňa dôležité vytvoriť Vám domov na mieru. Priestor kam sa budete tešiť.

foto 30

Riešenie dispozície interiéru a sketch verzie návrhu/2D pohľady + Bonus video miestnosti v sketch verzii

V tejto fáze našej spolupráce vytvorím návrh v sketch verzii /v 2D pohľadoch na miestnosť, pôdorysné riešenie interiéru, navrhnem/nakreslím  nábytok na mieru a vytvorím videoprezentáciu návrhu interiéru. Po tejto fáze s vami odkonzultujem návrh, prípadné zmeny a detaily.

Návrh dennej zóny v malom 2 izbovom byte Bratislava

Vizualizácia interiéru

Od návrhu, až po vizualizáciu interiéru.

Ak ste spokojní s návrhom a máte záujem o vizualizáciu priestoru spracujem návrh interiéru vo forme vizualizácie. 

Spracovanie technickej dokumentácie pre všetky stolárske výrobky na mieru

Vytvorím dokumentáciu pre stolára, na základe ktorej môže byť spracované nacenenie interiéru a vyrobený nábytok na mieru.

Záver mojej práce je Váš vysnívaný interiér s funkčným a nadčasovým dizajnom.

Záver našej spolupráce

Výsledkom našej spolupráce je kompletný návrh interiéru spracovaný vo forme PDF súboru, ktorý si viete vytlačiť aj ako fotoknihu s kompletným popisom návrhu, s dokumentáciou a nákupným zoznamom zariaďovacích prvkov.

foto 3

Svoju prácu prispôsobujem vašim požiadavkám, riešim pôdorys, navrhujem a dekorujem interiéry tak, aby pôsobili útulne. Dolaďujem priestor podľa potreby klienta a výhodou je, že ma môžete kontaktovať a spolupracovať so mnou aj z pohodlia vášho domova. 

Potrebujete pomoc?

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Rada vám poradím a odpoviem na vaše otázky.